Kiti Europoje buvo sugadinti oro

paskelbė , 2012-09-14 12:41

Šį sezoną Europa nuvylė turistus. Orai nuostaba nesugadino kitų – temperatūrinis režimas nepasirodė nepakenčiamas nei žmonėms, nei gyvūnams ir technikai. Karštis ima sunkų nuostolį žmogaus gyvenimų Graikijoje, Turkijoje, Kipre ir Rumunijoje. Ir tuo pačiu metu šiaurė nuteka iš bjauraus oro, plaukdama.

Tai atrodo kaip, kad Saulė nusprendė sudeginti pietų Europos dalį. Nenormalus karštis įsikūrė kai kuriose šalyse. Kai kuriose Bulgarijos srityse meteorologai padėjo įrašą aukščiausios temperatūros dėl visos istorijos meteorologinio stebėjimo – 45 Celsijaus laipsnis.

Vyras Graikijoje mirė nuo saulės smūgio. Ligoninės yra perpildytos pacientais ir daug intensyvesniu darbu. Birželį, kai gyvsidabrio skiltis prilygo 46 Celsijaus laipsniams, 12 vyrų mirė nuo, perkaitina. Praėjusį mėnesį laukinė ugnis sudaužė viršuje medienos dešimčių tūkstančių hektarus.

Graikijos energijos vartojime kasdieninės galvos visi įrašai dėl kasvalandinių dirbančių kondicionierių. Tačiau jie neturi problemų su elektra ligi šiol. Ispanijoje, Barselonos žmonės gyveno nepaprastame būde todėl, kad temperatūra iš ribos, padaryta žmonėmis, laikančiais kondicionierius, dirbančius be sustojimų, kuris turi, priveda prie energijos sistemų viršnorminio darbo. Metropolitenas liovėsi dirbti, šviesoforas nulūžo, namai, viešos įstaigos, ligoninės ir kiti didelės svarbos objektai buvo stokojantys energijos aprūpinimo. Žmonės buvo sugauti pakėlimuose ir eismo spūstyse.

Žmonės įvyko, kurie buvo Adrijoje šią vasarą neturėjo jokio džiaugsmo taip pat. Juodkalnijoje, kuri buvo labai populiari šiais metais elektros energijos linijos užgeso po saule, gyvenimą palaikančios sistemos iširo, aušinimo sistemos dirbo iš ribos, vamzdynas su geriamu vandeniu dirbo su bėdomis.

Slovakijoje karštis sukėlė nuodingą gyvatės įsiveržimą. Ropliai drąsiai atvyko arčiau žmonėms, besitikintiems surasti čia pastogę nuo saulės kepimo. Gyvenimo gelbėjimo paslauga dažnai gaudavo žinutes iš žmonių, kurie surado gyvates net vandeniniuose baseinuose. Ir tai įvyko pilname turistinio sezono pasididžiavime.

Italija negali liautis stebinti mus savo temperatūriniais kontrastais. Paskutinė kandis karštis paėmė dešimt žmogaus gyvenimų ten. Tuo pačiu metu šiauriniame Trentino-Alto-Adige mieste sniegas išnyko. Liepos pradžioje temperatūra šioje srityje griuvo iki 6,2 Celsijaus laipsnių. Nelauktas bjaurūs orai sukėlė purvo srauto žemės slydimą, kuris blokavo eismą. Afrikos karštis Vengrijoje susilpnėjo. Net pietuose ten nebuvo pastebėtas temperatūra aukščiau negu 35 Celsijaus laipsniai.

Demir Kapija išdėstytas Makedonijos pietuose pavadina karščiausiu Europos šių metų miestu. Orinė temperatūra iškėlė 44,4 laipsnius, Celsijaus, kuris buvo 3 laipsniai žemiau negu temperatūra Kuveite Abdali miestas – karščiausias pasaulio punktas. Liūtys sukėlė potvynius ant visos Anglijos teritorijos. Kadangi 60 metų čia neturi lietaus, taip sunkaus. Pasirodė, centrinės ir vakarų Jungtinės Karalystės dalys buvo po vandeniu, daug miestų ir kaimų buvo užlieti. Temos ir Severnas turi, perskrido bankus. Londonas ruošėsi sustabdyti vandeninę ataką. Daugiau kaip tūkstantis žmonių gelbėjo jų sielas improvizuotose pastogėse kelias dienas.

Kelias kitas dienas meteorologai nenuspėja jokių pakeitimų. orai Vilniuje neskubina iki pakeitimo savo švelnumo. Ant Europos pietvakarių saulė tęs kepti. Šiaurė bus po ciklono valdžia. Tai ketina orai bus sauleti ir lietingi, kad atvyktų ten. Štai kodėl sėkmingo vakarų poilsio aistruoliai turi spardyti alavą savo šūvių ir padaryti naujus maršrutus į vietas su daugiau numatomo oro, pasirinkdami vietą turėti poilsį.

Palikti komentarą