Kaip originaliai įteikti gėles

paskelbė , 2019-01-03 22:39

Gėlės į namusNors https://www.geliusalonas.lt/geles-dezuteje ir kiti gėlių salonai gali pasiūlyti iš tiesų labai originaliai atrodančių gėlių, bet reikia dar ir sugalvoti kaip originaliai jas įteikti, nes galbūt tas būda,s kai tiesiog prieini ir paduodi jau yra šiek tiek pabodęs.

Užsakyti persirengėlį

Tad vienas iš būdų galėtų būti geliu pristatymas Klaipedoje, kuomet į namus ar kitą užsakytą vietą ateina ne paprastas kurjeris, o persirengėlis. Aukščiau minėtas gėlių salonas Klaipėdoje siūlo šią išskirtinę paslaugą. Į sveikinamo žmogaus duris gali pabelsti netikėtas svečias: piratas, kapitonas, zoro ar keistai apsirengusi dama. Ir atnešti užsakytas eiles bei pasakyti sveikinimą, kuris buvo numatytas pasakyti. Aišku, siųsdami tokį pasiuntinį turite užtikrinti, kad duris atidarys ne, tarkime, paniškai visko bijanti ir savigynos klausimu ginklą namuose laikanti moteris. Turite numanyti, kad žmogus dėl tokios staigmenos reaguos palankiai ir apsidžiaugs, o ne išsigąs ar supyks.

Palikti prie durų

Galima daryti ir klasikinę staigmeną – palikti gėlių prie durų, kad žmogus liktų tikrai pamalonintas. Tik momentą reikia nutaikyti tinkamą. Tarkime, jau einant namo iš darbo. Pats metas rasti kažką paliktą prie darbo durų, skirtą būtent tau. Ten rasite ir atviruką, kuris jus kvies galbūt romantiškai pavakarieniauti ar padaryti kažkokį kitą keistą dalyką, kuris jus nuneš romantiškiems pojūčiams.

Ryte tegul laukia ant stalo

Galima nustebinti moterį namuose, jeigu keliatės anksčiau už ją. Galbūt atsikelti palikti gėles pamerktas ant stalo, šalia dar ir kokią malonią kitą staigmenėlę. O tuomet žmona ar mergina ryte atsikels, pamatys gėles, ras saldumynus. Ir visa diena tiesiog nušvis kitomis spalvomis, viskas bus taip gražu ir romantiška.

Atsiųsti anonimiškai dėžutėje

Galima daryti ir kitokio tipo staigmeną – pokštą. Siųsti anoniminę dovaną su kurjeriu. Gali būti dovana ar gėlės įpakuota į dėžutę, ir netgi kurį laiką bus neaišku, kas ten viduje. Tokias dovanas išsipakuoti visuomet malonu ir įdomu, tačiau irgi reikia nesuteikti jokio pagrindo baimei, kad kažkas viduje bus siaubingo ar netinkamo. Viskas turi būti gražu, sklandu ir tikrai labai patikti bei pamaloninti žmogų, kuris šią dovaną gaus. Tuomet žinosite, kad jūsų pastangos tikrai sulaukia geriausių rezultatų. Kokias gėles dovanoti? Kiekvienu atveju reikia nuspręsti individualiai, nes skirtingiems žmonėms gali patikti absoliučiai skirtingi dalykai.

Palikti komentarą