Ką dar pirkti, įsigyjant plyteles

paskelbė , 2017-04-24 23:59

Plytelės namamsVisuomet įsigyjant plyteles reikėtų ne tik apdairiai pasirinkti jas pačias, bet ir tinkamai pasirinkti įvairius priedus, reikalingus plytelių montavimui.

Plytelės

Pačias įsigyjant plyteles reikėtų tą daryti jau iš anksto žinant, ko norite. Kas jums arčiau širdies. Geriausia turėti iš anksto pilną viso namo interjero vaizdą, konkrečiau – tų sričių, kur plyteles klosite. Jeigu to neturėsite ir tiesiog imsite vietoje improvizuoti, labai gerai nebus. Vis tiek visuomet kokybiškiau pavyksta išsirinkti prekes, kai yra normalus išankstinis planas.

Klijavimo masė

Pagalvokite ir apie tai, kaip plytelės bus montuojamos. Joms, aišku, bus reikalinga klijavimo masė, tad reikia pagalvoti apie tai, kaip ir kodėl ji turėtų prilipti prie plytelių. Pagal tai, kokias plyteles imate, gali priklausyti ir klijavimo masės poreikiai. Taip pat ir pagal tai, kokiai erdvei plyteles renkate. Juk gali būti ir plytelės laukui, ir plytelės vidui. Ir erdvei, kuri visą laiką išliks sausa, ir tokiai, kurioje tikrai bus šlapia. Svarbu, kad visa sistema būtų atspari aplinkos poveikiui, todėl jums reikės rinktis protingai.

Grindjuostės

Kadangi savo plyteles norėsite matyti kaip gražaus interjero komponentus, jas suklijavus viskas iškart nesibaigs. Dar reikės tinkamų grindjuosčių, jas gražiai užmontuoti. Taip pat reikės ir tinkamai parinktos montavimo medžiagos. Tik tada galėsite sakyti, kad viskas atrodo gražiai.

Klijavimo įrankiai

Paprastai kaip ir dažai, taip ir klijavimo masė yra sumaišomi tam skirtame inde, kurį turbūt turėsite pasidėję savo darbo erdvėje. Tad reikės kažko, su kuo maišysite. Tačiau sienų ar grindų nedažysite, o tepsite klijavimo masė. Tad reikės specialių metalinių įrankių, su kuriais yra dedama masė ir išlyginama.

Darbinė apranga

Aišku, dirbsite ne su gražiausiais drabužiais, tad reikės pasirūpinti ir darbine apranga. Darbinėmis kelnėmis, palaidine. Verta susirišti plaukus ir užsidėti kokią nors apsauginę kepurę – o kam jums to viso dalyko dūmų į plaukus. Kam dulkių. Galima dėtis ir respiratorių. Taip pat pasiruoškite būtinai turėti darbines pirštines. Darbinius batus, būtų gerai, jeigu jie turėtų apsaugas, kad nesulūžtų pirštai, užkritus kokiai sunkesnei detalei.

Palikti komentarą