Ilgalaikės paskolos, ar jos iš tiesų naudingos?

paskelbė , 2016-03-14 15:08

Paskolos ilgesniam laikotarpiuiApie kreditus, įvairia finansinę pagalbą, paskolas įvairiems pirkiniams, būstui, turbūt esate girdėję visi. Tačiau šiandien, Jums, mieli skaitytojai, norime informuoti apie paskolas, kurios yra ilgalaikės. Turbūt tokia reklamą yra girdėję ir didelis, ir mažas, kadangi tokios reklamos pavyzdžių galite rasti labai daug kur – internete, radijuje, televizijoje. Tačiau ar tai yra reklaminis triukas, ar tai yra gera galimybė pasiskolinti ilgesniam laikotarpiui? Vieniems iš Jūsų gali atrodyti, kad ilgalaikė paskola gali būti lyg paskola, kurios neteks grąžinti (bent jau tikrai negreit), tačiau turbūt visi žinote, kad pinigų veltui niekas nedalina. Ilgalaikės paskolos – tai tokio tipo paskolos, kai Jums yra skolinami pinigai, tačiau už juos Jums nereikia mokėti jokių palūkanų, kadangi tai yra lyg reklaminis triukas, tačiau tuo pačiu tai gali būti naudinga ir Jums, asmeniui, kuriam yra skolinami pinigai, kadangi kiek pasiskolinsite, tiek grąžinsite, tačiau tai galioja skolinantis pirmąjį kartą. Tačiau tokių bendrovių yra labai daug.

Kalbant apie ilgalaikę paskolą, kaip jau minėjome, tai yra eilinis šios rinkos triukas, kuris geromis sąlygomis siekia privilioti klientus skolintis ne tik vieną kartą, tačiau už kitus kartus, skolinantis trumpesniam laikotarpiui, teks mokėti palūkanas. O kaip jau tikriausiai visi žinote, palūkanos mūsų šalyje trumpalaikėms paskoloms yra tikrai didelės, todėl čia ir yra pagrindinis, neigiamas, šios finansų sferos aspektas, todėl turite labai gerai apgalvoti, ar paskola Jums atneš naudos. Dėl šios priežasties prieš skolindamiesi turite tinkamai įvertinti savo finansines galimybes, o ką jau kalbėti apie asmenis, kurie pinigų paskolai grąžinti neturi, tai yra žymiai sunkiau, kadangi kai kurios bendrovės paskolas teikia ir nedirbantiems asmenims, o ką jau kalbėti apie palūkanas, kurių jie tikrai grąžinti nesugebės.

Taigi, jeigu jau prakalbome apie paskolas, kurios yra teikiamos ir nedirbantiems asmenims, reikėtų paminėti, kad tai yra pats blogiausias sprendimas, žvelgiant iš žmogaus, kuris nedirba ir ketina skolintis pinigų perspektyvos. Kadangi, kaip jau minėjome ankščiau, ši sritis turi juodąją pusę – dideles palūkanas.

Tačiau nepamirškite – galima teigti, kad ilgalaikės paskolos – puiki galimybė. Būtent tokio pobūdžio paskolos Jums gali būti puiki finansinė pagalba, kadangi neteks mokėti didelių palūkanų trumpuoju laikotarpiu, tačiau tai gali būti elementarus rinkos triukas, kuris Jus privilios prie skolinimosi antrą kartą, o tuomet gali baigtis blogai, kaip jau minėjome, palūkanos yra iš tiesų blogas dalykas.

Palikti komentarą