Greitos paskolos

paskelbė , 2012-06-21 20:39

Pats tiesiausias kelias pašalinti paprastas, trumpalaikes pinigines problemas gali būti greitos paskolos. Juk pasiimti galite nemažą sumą pinigų, o ją gražinti paprastai būtina per kelis mėnesius. Taigi turite daugybę laiko gauti pasiimtus pinigus.

Pasiimti greitąją paskolą šiandieną tikrai nėra sunku – paskolas suteikia labai didelis skaičius bendrovių, kuris tik daugėja, paskelbus istatymo pataisą, kuri leidžia tokia veikla užsiimti ir fiziniams asmenims.

Beabejo, natūralu, kad didėjanti konkurencija yra ypatingai gerai, mums, skolininkams. Pirmiausia, tai įtakoja mažesnius kreditų įkainius. Taip pat siekdamos pritraukti daugiau klientų, daugelis greitųjų kreditų bendrovių lengvina skolinimosi sąlygas, ilgina atidavimo laikotarpius. Taigi – gauti greitąjį kreditą darosi vis paprasčiau ir paprasčiau. Ir vargu ar situacija ateityje sunkės.

Tiesa ta, kad lengvėjančios sąlygos jokiu būdu negali privesti prie lengvabūdiškumo atiduodant greitą paskolą. Už vėlavimą – Jums bus skaičiuojami delspinigiai, o jei kredito neatiduosite per 30 dienų (priklauso nuo greitųjų kreditų įmonęs) Jums netgi gali būti pateiktas ieškinys, kurį Jūs be abejo pralaimėsite, ir turėsite gražinti labai didelę pinigų sumą, o negana to būsite nubaustas laisvės atėmimo bausme arba didele pinigine bauda.

Taip pat konkurencija skatina bendroves ieškoti ir kitų būdų, kaip pritraukti klientų. Vienas iš tokių – patogumas. Istorija byloja, kad daugelis žmonių sutinka mokėti netgi ženkliai didesnę pinigų sumą vien už kokybę ir patogumą (pvz. “Apple” produktai), taigi dabar viskas yra perkelta į internetą. Greitosios paskolos gali būti gautos tiek SMS žinutės pagalba, tiek internetu. O kas puikiausia – didžioji dalis svetainių yra automatizuotos, ir greitosios paskolos į Jūsų banko sąskaitas būna persiunčiamos 15 minučių bėgyje! Atrodo kur kas geriau, nei eilės prie “kiosko” bei krūvos popierizmo. O kam gi turime už visą tai dėkoti? Tetai konkurencijai.

Net jeigu kreditą gauti yra labai lengva, nevertėtų tuo piknaudžiauti ir iškilus bet kokiai bėdai kaip vienintelio bėdų sprendimo griebtis greitos paskolos – net jeigu visuomet sekasi paprastai sumokėti greitą paskolą, visada lieka nedidelė tikimybė suklysti, nespėti gražinti kredito, o tuomet susilaukti delspinigių, o galbūt net paties blogiausio – įrašo “CreditInfo” registre. Ką tai reikštų? Ogi tai, kad ateityje Jums gauti greitą kreditą būtų labai sunku, o apie būsto paskolą iš esmės galėtumėte tik pasvajoti. Taigi, kartais geriau spręskite problemas sunkesniu, bet saugesniu keliu.

Tad štai kokios yra greitosios paskolos – paprastos, be abejo, greitos, dažnai pigios, bet praktiškai visuomet – be galo klastingos.

Palikti komentarą