Skolina privatus asmenys

Prekybos centruose esanti namų technika

paskelbė , 2013-05-08 10:18

Prekybos centruose esanti namų technikaNamų technika parduodama prekybos centruose ir internetu. Internetu pardavinėjama namų technika yra truputį pigesnė. Pasitaiko, kai per akcijas ir labai brangi namų technika smarkiai atpiginama. Jei artėja Kalėdos ar Velykos, tikėtina, kad visa namų technika bus pardavinėjama gerokai pigiau. Kyla klausimas, ar negalima pakentėti, kol namų technika atpigs. Jeigu namų technika nekainuoja tūkstančių, galima pirkti, kada reikia. Bet jei namų technika atima visas santaupas, galima ir pakentėti. Kartais namų technika reikalinga kuo greičiau. Neįsivaizduojama, kaip šiais laikais namų technika, tokia kaip televizorius ar radijas, gali būti neprieinama. Kaime namų technika yra prastesnė, bet mieste ji yra pati moderniausia. Atsivėrus sienoms, namų technika tapo lengviau prieinama. Kad namų technika užverstos visos parduotuvės, turime būti dėkingi įstojimui į Europos Sąjungą. Juk, pavyzdžiui, Baltarusijoje namų technika yra labai žemos kokybės. Naujausia namų technika šios šalies nepasiekia. Tokia pati žemo lygio namų technika pardavinėjama ir Ukrainoje.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/buitine-technika-elektronika/

Asmeninės paskolos su blogu kreditu – lengvesnis pasiekti su pasirašančiuoju kartu su kitais

paskelbė , 2011-11-29 17:02

Didžioji dalis pasaulio rubai pasitiki išsimokėtinai. Tai yra patogumas, kai finansiniame nenumatytame blogiausiame atvejyje, kuris daro tai pirmu pasirinkimu daugeliui kai pinigų reikalingume. Bet nors paskolos gavimas gali būti lengvas pirmiausia, aplaidumas jūsų finansiniame įsipareigojime grąžinti jūsų paskolą galėjo privesti prie blogos kredito istorijos. Kada, asmeninė paskola su blogu kreditu yra vienintelis likęs pasirinkimas.

Tai yra todėl, kad būtų su blogu kredito reitingu, gali būti sunku gauti normalią paskolą palyginti su tais, kas turi gerą kredito istoriją. Ir net jei kaip nors jūs tikrai gaunate paskolą asmeniniam naudojimui, jūs negalite gauti kiekio, kurio jums reikia.
Skaityti visą straipsnį 'Asmeninės paskolos su blogu kreditu – lengvesnis pasiekti su pasirašančiuoju kartu su kitais'»