Estetinis plombavimas Kaune

paskelbė , 2012-06-21 20:36

Ko gero, niekam ne paslaptis, jog dabartiniais laikais grožis, mada, estetika yra neįtikėtinai svarbioje vietoje. Daugelis rūpinasi savo drabužiais, šukuosena, aksesuarais. Dar vienas kiekvieną dieną pastebima žmogaus dalis – dantys. Jie matomi ir šnekant, bendraujant, ir valgant, ir šypsantis. Jei dantys tvarkingi, tuomet jie atlieka prabangios puošmenos vaidmenį. Tačiau ką daryti, jeigu šis burnos ertmėje esantis organas nėra toks, kokio norėtųsi?

Jeigu trokštama turėti gražius dantis verta išbandyti estetinį plombavimą. Tai jau tapo odontologijos kasdienybe. Anksčiau kreipiamasi būdavo dėl to, kad norėta juos išsaugoti sveikus. XXI a. situacija kiek kitokia.

Prieš estetinį plombavimą atliekama profesionali burnos ertmės higiena. Proceso panaikinami visi nešvarumai, o dantys nupoliruojami pasta. Kai pacientas pageidauja, dantys gali būti ir išbalinami. Plombinė medžiaga parenkama pagal tai, koks danties paviršius pažeistas, kokio tikimasi rezultato.

Estetinis plombavimas Kaune – galimybė atkurti danties audinius, kurie prarasti. Viskas padaroma taip tiksliai, jog savo spalva, forma, skaidrumu ir kitomis savybėmis dantys prilygsta natūraliems.

Estetinis plombavimas nėra nepatogus gydymas. Proceso metu pašalinami demineralizuoti danties audiniai. Gydymo vieta apsaugoma nuo seilių (naudojama drėgmei nepralaidi guma).

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas? Tai priklauso nuo keleto veiksnių (nuo to, kiek dantų reikia atkurti, nuo darbo sudėtingumo). Trukmė gali būti apie 5-7 valandos.

Ar sunku prižiūrėti dantis, kuriems atliktas estetinis plombavimas? Tiesiog reikia dantis valyti, reikia nepamiršti pasirūpinti tarpdančiais. Geriau naudoti minkštą dantų šepetėlį ir pastas be stipresnių abrazyvinių medžiagų. Kitaip greičiau prarandamas blizgėjimas.

Estetinis plombavimas – procedūra, kurios poveikis gali trukti 10 metų ir daugiau. Aišku, tai priklauso nuo to, kaip žmogus rūpinasi burnos higiena.

Estetinis plombavimas suteikia žmonėms džiaugsmą, spindėjimą bei grožį. Tiesiog būtina žinoti, jog daug ką lemia paciento rūpinimasis. Jei gydytojai darbą atliko nepriekaištingai, o pacientas netingi valytis dantų, šypsena džiugins ilgus metus.

Palikti komentarą