Dešimt įsakymų naudoti tekantį audio ant jūsų žiniatinklio svetainės

paskelbė , 2013-02-16 09:25

Kai prieita prie audio ant jūsų žiniatinklio Garso aparatūra yra Dešimt Įsakymų, kuriuos jūs visiškai turite sekti. Sulaužykite vieną iš šitų Įsakymų, ir jūs galite stebėti savo žiniatinklio svetainę išvarant lankytojus greičiau negu garso greitis. Laimei, jei Garso aparatūra Įsakymų, jūs galite gauti žmones pasilikti jūsų žiniatinklio svetainėje ilgiau, tyrinėti apie jūsų produktą ar paslaugą dažniau, ir net nupirkti daugiau to, ką jūs parduodate. Doesn & # 146; t, kurie atrodo geri?

Taip be tolimesnio bruzdesio, yra Dešimt Įsakymų, kuriuos jūs turite sekti, dėdamas audio ant jūsų žiniatinklio svetainės.

Don & # 146; t verčia jūsų audio žaisti automatically, kai žmonės atvyksta į jūsų žiniatinklio svetainę. Jūsų lankytojai visi turi skirtingus kompiuterius su skirtingais kalbėtojais, keli pasuka apimtį Garso aparatūra jau klauso muzikos, kažkokio Don & # 146; t net turi kalbėtojus, kad prasidėtų nuo. Jei jūs pradedate žaisti savo audio automatically, jūs rizikuojate prarasti potencialius klientus. Tai & # 146; s daug easer, kad paliktų žiniatinklio svetainę ar smogtų užpakaliniam mygtukui tada tai turi ieškoti aplink, kaip išjungti jūsų audio. Viena išimtis į šį Įsakymą yra naudojimas, pasirodo langai. Pasirodykite, langai gali būti uždaryti lankytojo dar, jie vis dar palieka juos Virtuvės technika svetainėje. Tas pats eina išėjimo pokštelėjimui-ups, šitie langai gali būti labai efektyvūs lankytojų dėmesio griebime, nors kai kurie žmonės galbūt nemėgsta to, pasirodė, tam labai sekėsi kažkokiame naudojime.

Palikti komentarą