Būdų, kaip pinigai tikrai gali nusipirkti laimę

paskelbė , 2011-10-23 15:48

Amžiaus senas klausimas, “gali pinigus nusipirkti laimės?” buvo faktiškai moksliškai ištirti vartotojų psichologija žurnalo. Tyrimo išvada buvo, kad mes iš tiesų daryti, galite rasti laimės ir euforija, pinigų, bet ne dėl priežasčių, plakatai jūs tikriausiai galvoja, dabar. Pinigai, naudojami teisę būdais tikrai gali įvykdyti mums ir priima kaip apibrėžta su mūsų gyvenime. Skaityti apie Norėdami rasti būdus, kaip, kurios Asmeniniai finansai tų ήaliosios knygos jūsų piniginėje gali atitinka jūsų “laimingas.”

Dauguma iš mūsų padaro klaidą, visiškai diskredituoti materialistinis dalykų mūsų laimės. Tačiau daugiausia, mes tiesiog kalti, kad klaidingas prielaidas, kaip pinigų sistema gali padaryti mums laimingas mums. Taigi, mes eiti apie tai ir praleisti teigimu, kurioje mes manome, mes patenkinti mus būdais, bet materialistinis dalykų ir turtus dažnai nesiekia atitinkančių mūsų laimės nuoširdžiai
Jei mes manome, tam tikrus principus ir perspektyvos išlaidų, pinigų tiesiog gali mums kad gryno laimės, mes visi siekiame.

Jei mes pinigų kaip pirkti “patirties” ir ne tik materialistinis dalykų, kuriuos reikia įvykdyti mūsų gyvenimo, mes gali būti daugiau gerai off-dvasiškai, psichiškai dedikuoti.lt ir fiziškai. Tyrimas parodė, kad žmonės pranešė daugiau laimės, kai jie pažvelgti atgal, prisimena ir atspindėti patirtį pirkimo, o ne materialistinis pirkimo. Pavyzdžiui, mokėjimo už du dangaus nardymo bilietus, arba kelionę gyvenime, ar net tiesiog paprastas dieną zoologijos sode ar vietos festivalis. Žvelgiant atgal, atsiminimai, pastatytas iš patirties niekada neužmirš yra puikus būdas nukreipti kad laimės, ir tik taip atsitiks, kad pinigus galima nusipirkti šių patirtimi!

Antra, kodėl gi ne tiesiog išleisti pinigus tik sau? Reikalavimus, kad gali jums Bodrumas, tačiau jis nebus jums jaustis geriau. Dar blogiau, žmonės, kurie išleisti daug pinigų tik patys dažnai ataskaitą shopper’s sąžinės ir jausmus kaltės. Jei mes galvojame apie paskutinį kartą mes nupirko dovanos kitiems, kad padaro juos jaustis geriau, jis taip pat suteikia mums jaučiasi puikiai per. Techniškai, tai pinigus iš karto, nemokami sms dovanos arba labdaros forma buvo parodyta mokslininkų per MRI nuskaitymo smegenų, suaktyvinančią pačios trigeriai kai gavimo atlygių ir skatina laimės. Daro gerą darbą kitiems visada yra malonus ir yra kažkas, kad galima pasiekti taikant piniginių lėšų.

Trečia, jei mes dėmesio šiuo metu – dabar, ir ne vėlesnė, arba kai kurios toli didelis svajonė, mes labiau tikėtina, kad didelę įtaką ir manote, kad atsirandantys ir laimingas. Priešingai, jei mes visada galvoti apie tai, kad vienas didelis namas mes norėtume gyventi pagal amžių 35 arba pirkti jachtų, kai mes į pensiją, mūsų būsimų pirkimų poveikis gali niekada realizuotas. Vietoj to, jei mes nulio šiuo metu, mes iš tikrųjų galite nusipirkti šiuo metu arba artimiausioje ateityje dalykų, kad bus pagerinti mūsų gyvenimą, kasdienį poveikis gali būti didesnis veltinio ir suprato.

Turto leidžia žmonių patirtį geriausių gyvenimo, ir galų gale kenkia mažai, paprastų dalykų gyvenime, džiaugsmo. Tačiau, jei mes valdyti mūsų finansus, gyvena mūsų priemonėmis, ir kartais turi turėti asmeninės paskolos, tai nėra didelė investicija. Pinigai yra balta ir mes neturėtų švaistyti arba imtis reklamos agentura ko, kuriems suteiktas. Visada žiūri į paveikslą, darant didelius pirkimus. Šis punktas bus man laimės per 5 metus? Prisidės prie mano šeimos gerovės? Mes gali teikiamais malonumais paimti asmeninės paskolos, tačiau būkite atsargūs, nes daugelis patenka giliau į skolos tokiu būdu. Jei jūs turi turėti asmens paskola atitinka jūsų išlaidų įpročius, lyginant asmeninių paskolų normos gali būti geriausia idėja. Ne daugiau nei turite išlaidų yra raktas į viską, ypač laimės.

Palikti komentarą