Atlanto uraganinis sezonas 2010

paskelbė , 2012-12-31 13:45

Oro prognozuotojai laukia 2010 Atlanto Uraganinio Sezono būti daug aktyvesniu sezonu. Vidutiniškai yra apytiksliai 11 pavadintų audrų tarp birželio 1-ąją ir lapkričio 30-ąją. Šiais metais prognozės komanda Kolorado valstybės universitete laukia 15 pavadintų orai Lietuvoje, iš kurių 8 galėjo būti uraganais, ir iš kurių 4, kaip laukiama, bus pagrindiniai uraganai. Accuweather Joe Bastardi numato 16 iki 18 atogrąžinių audrų visoje sumoje. Penkiolika jų turi susiformuoti vakarų Atlante ar Meksikos įlankoje ir todėl galėjo grasinti Jungtinėms Valstijoms. Bastardi nuspėja septynis priartėjimus prie kranto.

Tradicinės meteorologijos ribos neatsižvelgia į galimybę tiksliai nustatyti datas ir priartėjimų prie kranto vietas. Yra netradicinis metodas, tačiau, į ilgo diapazono orai Lietuvoje, nuspėjantį, kuris naudoja planetinius lyginimus, kad nustatytų būsimą oro struktūrą ant žemės. Nesuprasdama to, Nacionalinė orai Lietuvoje ir kiti ortodoksiniai meteorologai naudojo Mėnulį laikui esantis rytuose atmosferinių sąlygų judėjimas. Yra 360 laipsnių ir geografinės, ir dangaus ilgumos. Vidutinis kasdieninis Mėnulio judėjimas yra 13 laipsnių 10 minučių ar apytiksliai 33 minutės arkos valanda. Kai šis judėjimas yra sukeistas į žemės paviršių, jis atitinka vidutinius rytus iki vakarų atmosferinių sąlygų judėjimas.

Imdamas mėnulio ir planetinius judėjimus ir lyginimus į apsvarstymą, astro-meteorologas gali nustatyti bazinius tipus, vietas, ir oro struktūros orai Molėtuose. Kai kurias pradines prognozes Uraganinį Sezoną 2010 skelbė URL, paminėtame apačioje, ir daugiau skelbs besiartinančias savaites.

Mano noras yra toks, kad šitos prognozės gali būti naudingos paslaugos kitiems, ir kad jie gali padėti mums turėti saugesnį negu vidurkis laiką tame, atrodo, kas yra aktyvesnis negu vidurkis uraganinis sezonas.

Palikti komentarą