ASUS K56CM – naujausių technologijų pasirinkimas

paskelbė , 2013-08-15 10:37

ASUS K56CM nuolat tobulėjanti nešiojamųjų kompiuterių serija. Šie modeliai visada stengiasi pasiūlyti naujausias ir funkcionaliausias technologijas, o taip pat priblokšti savo vartotojus išskirtiniu dizainu.

Dauguma ASUS K56CM gali pasigirti įspūdinga nešiojamojo kompiuterio talpa. Ji siekia 1 TB, tokiame kietąjame diske galima išsaugoti visus svarbiausius duomenis: mėgiamus filmus, muziką ir nuotraukas. Naujausi ASUS K56CM serijos modeliai gali pasiūlyti hibridinius kietuosius diskus, kurie susideda iš HDD ir SSD diskų. HDD duoda itin didelę failų talpyklą, o SSD suteikia įspūdingą ASUS K56CM nešiojamojo kompiuterio spartą.

Su ASUS K56CM galima mėgautis spartaus darbo kokybe. Greitam duomenų perkėlimui naudojama naudojama USB 3.0 jungtis, ji paspartina duomenų perkėlimą iki 10 kartų. Prie interneto tinklo patogiai prisijungti leis ypač spartus ASUS K56CM nešiojamojo kompiuterio Wi-Fi modulis, juo galima pasinaudoti visur, kur yra pasiekiamas bevieli interneto ryšys. Bluetooth 4.0 ryšys, palengvins duomenų perkėlimą iš įvairių išorinių įrenginių. VGA jungtis leis prijungti kompiuterį prie projektoriaus, o su HDMI jungtimi bus galima sujungti ASUS K56CM nešiojamąjį kompiuterį su televizoriumi ir mėgautis su artimaisiais aukštos kokybės HD vaizdu ir garsu.

ASUS K56CM nešiojamąjį kompiuterį bet kuris įsigijęs liks patenkintas savo pasirinkimu. Šie kompiuteriai gali palengvinti kasdieninę veiklą kompiuteriu, o naujausios technologijos gali nustebinti savo funkcionalumu, paspartinti bet kokią veiklą ir pagerinti darbo rezultatus.

Palikti komentarą