Apie skalbinių džiovinimą

paskelbė , 2018-11-13 14:50

Neretai skalbimo masinos meistras gali būti kviečiamas skalbyklei esą sugedus, nors pasitaiko, kad žmonės tiesiog nemoka naudotis ja. Kartais nemoka ja naudotis, o kartais nemoka atlikti ir kitų skalbimo veiksmų. Pavyzdžiui, gali būti, kad problema tampa tai, jog nemokama ir džiovinti skalbinių. Štai keletas patarimų, kurie padės tinkamai išdžiovinti skalbinius.

Kai skalbiniai džiūsta per ilgai…

Skalbimo mašinų priežiūraTaigi, visų pirma, šiek tiek apie tai, kas atsitinka skalbiniams, kai jie per ilgai džiūsta, arba tiesiog yra neišimami po skalbimo iš skalbimo mašinos. Tai aišku kenkia skalbimo mašinai, jeigu ten jie palikti ilgam laikui: viskas dėvisi, viskas keičiasi, ir skalbimo mašinai tikrai nėra gerai, kai jos viduje yra tiek daug drėgnų daiktų. Jai reikia vėdintis, tik tada ji galės būti geros formos ir neges. Tačiau kai kurie žmonės to tiesiog, galima sakyti, nesupranta, ir dėl to skalbinių džiovinimas gali sukelti visokių problemų pačiai mašinai. Na o skalbiniams žinoma ilgai būti drėgniems tikrai negerai. Visų pirma, visas skalbimas gali nueiti tiesiog šuniui ant uodegos, kadangi pabuvę pora dienų neišdžiovinti, audiniai ima kaupti blogą kvapą. Jis atsiranda, nes drėgmėje veisiasi rūgimo bakterijos, taigi, skalbiniai prarūgsta. Kvapas gali būti tikrai stiprus, ir teks viską skalbti per naują. Kitas dalykas, tai išvis kenkia audiniams, gali pradėti rastis struktūros ir spalvos pokyčiai, įsimesti pelėsis.

Automatinis džiovinimas: skalbimo mašinoje arba džiovyklėje

Galima skalbinius džiovinti automatiniu būdu, tačiau tuomet jie bus taip išdžiovinti, kad teks vėliau lyginti ar kitaip bandyti atkurti jų formą. Taigi, geriau automatiškai džiovinti tik tuos drabužius, dėl kurių formos jūs neturite didelių lūkesčių. Vadinasi, jie gali būti ir sulankstyti, ir suglamžyti ir aplankstyti – nesvarbu, jums viskas tiks.

Džiovinimas prieš saulę

Vasarą gera drabužius džiovinti saulėje, pakabintus. Jie iždžiūsta greitai. Kai kuriems tai kenkia, nes saulė blukina spalvas, dėl to reikia skaityti etiketes apie audinio struktūrą.

Džiovinimas ant radiatoriaus

Dar vienas geras būdas džiovinti skalbinius – sudžiovus ant radiatoriaus. Tai reiškia, kad jie irgi išdžiūsta tiesiog akimirksniu. Visgi, reikia įsitikinti, kad radiatorius yra švarus, ir taip pat žinoti, kad gali atsirasti audiniuose formų pakitimų, nes jie susilankstys. Taip kabinti geriausia išvirkščia puse atsuktus skalbinius, kad netyčia nesusipurvintų. Ekstremalus džiovinimas tą pačią akimirką pasitaiko skubant, dažniausiai tai yra kojinių džiovinimas su plaukų džiovintuvu.

Palikti komentarą