9 patarimai, kad svarstytų anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl asmeninės paskolos

paskelbė , 2018-07-31 20:32

Jei jūs turite kažkokį skelbimą pažinčių skyrelyje, turi apimti, jūs galite nueiti asmeninei paskolai. Yra apibrėžta trukmė, kuriai šitas paskolas suteikia. Jūs turite atsiskaityti su paskola, kai tik trukmė yra baigta. Jei jūs norite išimti asmeninę paskolą, įsitikinkite, kad jūs svarstote 9 daiktus, kurie yra duoti apačioje.

1. Pasirinkite geriausią pasiūlymą

Jūs galite panaudoti šį tipą paskolos tikslų nesuskaitomai daugybei. Jūs galite panaudoti tai, kad padarytumėte investiciją ar konsoliduotumėte skolą ant jūsų kreditinės kortelės, pavyzdžiui. Jūs galite taip pat norėti skaityti viršuje ant kitų paskolų tipų, kad patenkintumėte jūsų norus.
2. Darbas geriausias skolintojas

Kai kurie geri šaltiniai apima internetinius skolintojus, kredito sąjungas ir bankus. Terminai ir palūkanų norma gali būti skirtingi pagrįstas skolintoju, kurį jūs renkatės. Todėl, geriau apsipirkti aplink ir ieškoti tokio, kuris gali apimti jūsų poreikį.

3. Neignoruokite smulkaus šrifto

Įsitikinkite, kad jūs žinote paskolos terminus. Neužmirškite peržiūrėti smulkų šriftą. Pagrįstas jūsų biudžetu, jūs turite apsispręsti, ar atmokėjimo terminai yra puikūs su jumis. Turėkite galvoje, kad jūs turite užmokėti vėlyvus užmokesčio mokesčius be to.

Kadangi skolintojams užmoka palūkanų formoje, jūs turite užmokėti kažkokį mokestį atveju vėlyvų užmokesčių.

4. Jūsų kredito reitingas turi būti tikslus

Palūkanų norma, jungta su jūsų asmenine paskola, gali būti skirtinga pagrįstas jūsų kredito rezultatu. Pavyzdžiui, jei jūs turite blogą kredito rezultatą, jūs turite užmokėti 20 % daugiau išreiškiant palūkanomis. Todėl, tai yra gera mintis garantuoti, kad jūsų kredito reitingas yra tikslus.

5. Svarstykite atsiradimo mokesčius

Nors jūs surasite kai kuriuos skolintojus, siūlančius žemesnę palūkanų normą, turėti galvoje, kad jie gali išieškoti ypatingą mokestį, kuris gali padidinti palūkanų normą. Todėl, geriau panaudoti skolintoją su dideliu procentu vietoj tokio, kuris gali pridėti atsiradimo mokestį.

6. Svarstykite savo ribas

Tai svarbu. Anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl paskolos, neužmirškite gauti geresnę mintį apie savo finansinę padėtį. Kitaip tariant, jūs turite tiktai nueiti kiekiui, su kuriuo jūs galite lengvai atsiskaityti.

7. Svarstykite automatinį atitraukimą

Per jūsų tyrinėjimą, jūs galite surasti, kad kai kurie skolintojai yra pasiruošę pasiūlyti stimulus, jei jūs leidžiate jiems prieigą prie savo banko sąskaitos automatiniam jūsų paskolos užmokesčio atitraukimui kas mėnesį.

8. Atmokėjimas

Jei jūs manote, kad tai sunkiai daro jūsų užmokesčius, jūs galite norėti pažiūrėti kitame pasirinkime, kurį jūs galite turėti. Jūs galite padaryti pakeitimus į paskolos terminus? Skolintojas yra pasiruošęs arbitražui?

9. Kintama norma ar pastovi palūkanų norma

Jūs galite pasirinkti pastovią ar kintamą palūkanų normą savo paskoloje? Paprastai, kintamos normos paskola leidžia jums prasidėti nuo žemesnės palūkanų normos, bet ji apims pavojų be to. Su palūkanų normos kilimu, kintama norma taip pat pakils. Todėl, jūs turėsite padaryti aukštesnius mėnesinius užmokesčius.

Taip, jūs galite norėti svarstyti šituos 9 patarimus anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl asmeninės paskolos.

Palikti komentarą